YAZARLAR

2015 TEOG'DA HATAY ANAFEN’DEN BÜYÜK BAŞARI


Hatay Anafen’den 1. TEOG’ta 45,2. TEOG’ta 8 Türkiye 1. Si
 

Hem çaldılar hem parçaladılar!..


Hatay Valiliği internet sitesinden yapılan yazılı açıklamada bir hırsızlık şebekesinin daha çökertildiği belirtildi. Konuya ilişkin olarak yapılan açıklamada ise şu bilgilere yer verildi,
 

İskenderun’da 77.yıl kurtuluş coşkusu yaşandı


Türk ordusunun Hatay topraklarına İskenderun'dan girişinin 77. yıldönümü Atatürk Anıt Alanında yapılan törenle coşku ile kutlandı. Kurtuluş Bayramı dolayısıyla İskenderun Kaymakamı H.Hasan Özyiğit, İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Kadir Yıldız ve İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil anıt alanına çelenk bıraktı.
 

Başkan Savaş Yayladağılı hemşerileriyle gönül sofrasında iftar açtı


Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş 11 Ayın Sultanı Ramazan’da Hatay’ın her noktasında hemşehrileriyle gönül sofralarında ekmeğini paylaşarak iftarlar yapmaya devam ediyor.
 

Hatay otomobil sporları kulübü üyeleri iftarda buluştu


Kuruldukları günden bu güne yapmış oldukları aktiviteler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Uğur Tohumcuoğlu başkanlığındaki Hatay Otomobil Sporları Kulübü Üyeleri iftar yemeğinde bir araya geldi.
 

Antakya Belediyesi’nden 330 Vatandaşa Temizlik Ve Bakım Hizmeti


Antakya Belediyesi Evde Temizlik ve Evde Bakım Hizmetinde 3. Tur çalışmalarını gerçekleştiriyor.
 

Samandağ'da sinekle etkin mücadele...


Hatay’ın Samandağ ilçesinde Belediye tarafından sivrisinek ve karasinek ile mücadelede normal rutin çalışmalarına ek olarak 42 mahalleyi kapsayan yeni bir çalışma başlatıldığı bildirildi.
 

HBB yol yapım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor


Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığına bağlı ekipler, Kavaslı Mahallesi ile İskenderun yolu Honda Kavşağı arasında yol yapım ve onarım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
 

31. ERHAN AKSAY KÖRFEZ GRUBU FUTBOL TURNUVASI ÇEYREK FİNALİ FİKSTÜR ÇEKİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ


Hatay’ın Anavatana katılması münasebetiyle Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 31. Erhan Aksay Körfez Grubu Futbol Turnuvası çeyrek final grubu fikstür çekimi tertip kurulu tarafından gerçekleştirildi.
 

31. ERHAN AKSAY KÖRFEZ GRUBU FUTBOL TURNUVASI'NIN ŞAMPİYONU BELLİ OLDU


Hatay’ın Anavatana katılması münasebetiyle Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 31. Erhan Aksay Körfez Grubu Futbol Turnuvası'nın şampiyonu belli oldu.
 

BJK SPOR OKULU OLARAK, TEK RESMİ KURULUŞ BİZİZ


Hatay Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Mehmet Yıldız, son zamanlarda artan spor okulları ile ilgili, önemli bir konuya değindi.
 

Savaş, Yılın Belediye Başkanı


Uluslararası aylık ekonomi ve iş dünyası dergisi Ekovitrin tarafından bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Yılın Starları Ödül Töreni'nde "Yılın Belediye Başkanı" ödülüne layık görülen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, ödülünü Bakan Nihat Zeybekçi’nin elinden aldı.
 

Başkan Seyfi Dingil, önceliğimiz sosyal yardımlar


İskenderun Belediyesi tarafından hazırlanan sosyal yardım yönetmeliği çerçevesinde hayatlarını en düşük seviyede dahi sürdürmekte güçlük çeken ailelere yardımlar yapılıyor.
 

Defne Belediye Meclisi Temmuz ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi


Defne Belediye Meclisi 2015 Temmuz ayı olağan toplantısı 3 Temmuz Cuma günü gerçekleştirildi.
 

Sivrisinekle mücadele devam ediyor


Havaların ısınmasıyla birlikte Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’un talimatları doğrultusuyla temizlik İşleri Müdürlüğü sivrisinekle mücadele için 3 ayrı tam donanımlı araç ve ekip ile ilaçlama çalışmalarını aralıksız olarak ilaçlama yaparak devam ettirdiğini duyurdu.
 

Arsuz gençlik kampı gençleri ağırlıyor


Gençlik ve Spor Bakanlığınca düzenlenen, değişik kültürlere sahip binlerce gencimizi kaynaştıran, buluşturan Gençlik Kamplarına katılımlar her geçen gün artıyor.