Tortop: “Eğitim, ulusal bir sorumluluktur”Dörtyol İlçe Teşkilatı Başkan Kimyeci’ye ziyaretAntakya Belediyesi Fen İşleri Ekipleri hizmetlerini sürdürüyorBaşkan Kimyeci bugün gündemi değerlendirecekSavaş: “İki kardeş şehir ortak projeler yürütecek”Elektrik kesintisine karşı eylem gerçekleştiHatay Büyükşehir Belediyesi Gençlere bilimi aşılıyorÖğretim Haftası nedeniyle öğrenciler Başkan Toksoy’u makamını ziyaret ettilerKıbrıs ve Kore Gazilerimizi anma günüLekesiz’den Başkanı Kimyeci’ye veda ziyaretiUganda Konsolosluğu’ndan ATSO’ya ziyaretTED Hatay Koleji, Türk Jinekolojik Onkoloji Derneği Hatay Çalıştay ve SempozyumuCulha: “Altyapıda hedef 2015”

YAZARLAR

Tortop: “Eğitim, ulusal bir sorumluluktur”


Antakya’da 2014-2015 eğitim-öğretim yılı açılışı dolayısıyla tören düzenlendi
 

Dörtyol İlçe Teşkilatı Başkan Kimyeci’ye ziyaret


Ak Parti Dörtyol İlçe Yeni Yönetimi Başkan ve üyeleri Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye görev süresinde gerçekleştirdiği hizmetlerden dolayı tebrik ziyaretinde bulundu.
 

Antakya Belediyesi Fen İşleri Ekipleri hizmetlerini sürdürüyor


Antakya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Antakya’ya hizmet ve görevlerini aralıksız yerine getiriyor.
 

Başkan Kimyeci bugün gündemi değerlendirecek


Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci Hrt’de gündemi değerlendirecek.
 

Savaş: “İki kardeş şehir ortak projeler yürütecek”


Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, CHP Hatay Milletvekilleri Av.Refik Eryılmaz ve Av.Mevlüt Dudu Almanya’da Alman Siyasi Parti Liderlerinin de katıldığı etkinliklere katıldı.
 

Elektrik kesintisine karşı eylem gerçekleşti


Küçük Sanayi Sitesi’nin TEDAŞ’a elektrik borcu olduğu gerekçesiyle suyu kesildi.
 

Hatay Büyükşehir Belediyesi Gençlere bilimi aşılıyor


Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) tarafından açılan Süleyman Şah Gençlik Merkezi 9-10-11-12’inci sınıflarına yönelik Öğrenci Seçme Sınavları düzenliyor.
 

Öğretim Haftası nedeniyle öğrenciler Başkan Toksoy’u makamını ziyaret ettiler


2014-2015 Eğitim-Öğretim Haftası nedeniyle öğrenciler Başkan Toksoy’u makamında ziyaret ettiler.
 

Kıbrıs ve Kore Gazilerimizi anma günü


Bu gün Türkiye cumhuriyetinin ayakta kalma mücadelesinde canları pahasına savaşan gazilerimizi anma günü etkinliğin Atatürk Anıtı’nda gerçekleştirildi.
 

Lekesiz’den Başkanı Kimyeci’ye veda ziyareti


Beş yılı aşkın süre ile Hatay Valiliği görevini başarıyla yerine getiren ve son yayınlanan valiler kararnamesiyle Emniyet Genel Müdürlüğü görevine atanan Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye veda ziyaretinde bulundu.
 

Uganda Konsolosluğu’ndan ATSO’ya ziyaret


Uganda Konsolosluğu Ticari Ataşesi Kasujja Moses Kalule Kagodo 19.09.2014 tarihinde Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Ticari Ataşe’yi ATSO Meclis Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Barutçu, Yönetim Kurulu Üyesi Metin Dağlı, Genel Sekreter Serdar Yılmaz Saraç karşıladı.
 

TED Hatay Koleji, Türk Jinekolojik Onkoloji Derneği Hatay Çalıştay ve Sempozyumu'na ev sahipliği yaptı


Bu sene 25. yılını kutlayan Türk Jinekolojik Onkoloji Derneği ‘Hatay Çalıştay ve Sempozyumu’ TED Hatay Koleji ve Mozaik Hastanesi katkılarıyla TED Hatay Koleji Mehmet Özat Kültür Salonu’nda ilimizden ve değişik illerden 133 hekimin katılımıyla gerçekleşti.
 

Culha: “Altyapıda hedef 2015”


Vatandaşlardan aldığı güvenle daha yaşanabilir bir Arsuz yaratmak için çalışan Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Hatay Milletvekili Aday Adayı Yılmaz Şahutoğlu’nun gerçekleştirdiği ziyarette altyapı, doğalgaz ve Turizm Master Planı hakkında yapılan çalışmaları anlattı.
 

Hayırsever İş Kadını Aysel Sabuncu’dan ziyaret


Hayırsever iş kadını Aysel Sabuncu, MKÜ Rektörü Prof.Dr. Hüsnü Salih Güder’i makamında ziyaret etti.
 

Kurban pazarı yeri hazırlığı


İskenderun Belediyesi, Kurban Bayramı kapsamında kentte kurbanlık alanla ilgili çalışmasına devam ediyor.
 

Ümit Günay: “Kızılay her zaman muhtaçları gözetiyor”


Orta Akdeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Tunçhan Demir İskenderun Kızılay Derneği Başkanı Ümit Günay’ı ziyaret ederek, derneğin çalışmaları hakkında bilgiler aldı.