Genelkurmay Başkanlığı,“Türkiye hedef gözeterek ateş açıldıTokluman: “Saldırılar bitene kadar yürüyeceğiz”Öncüpınar’a çift katlı konteynerSuriyelilerden hem teşekkür hem özürErgin: “Gelin bu işi 10 ağustosta halledelim”Akıllı telefona talep artıyorCoşkun: “Teşvikler bilinmeyenli denkleme dönüştü”Yavuz,Vatandaşımıza her zaman yardımcı olacağız”Ağustosta askere gideceklere dikkatYetişen,Meslektaşlarımıza yapılan saldırıyı şiddetle kınıyoruzGüder,Yeni projelerle üniversitemizi geliştiriyoruzAkademi Hastanesi şampiyon olduYaman,Basın, çağdaş toplumun temel taşıdır

YAZARLAR

Genelkurmay Başkanlığı,“Türkiye hedef gözeterek ateş açıldı


Genelkurmay Başkanlığı, Hatay ve Şırnak hudutlarında Suriye tarafından sınır birliklerine hedef gözetmeksizin ve hedef gözeterek yüzden fazla ateş açıldığını açıkladı.
 

Tokluman: “Saldırılar bitene kadar yürüyeceğiz”


Gazze saldırılarını protesto etmek amacıyla 10 gün önce Kayseri’den Gazze’ye yürüyüş başlatan Ali Tokluman ve ailesi, Hatay’ın Kırkhan İlçesi’ne ulaştı.
 

Öncüpınar’a çift katlı konteyner


Kilis Valiliği, Öncüpınar Kampı’nın kapasitesinin artırılması için harekete geçti. Kamptaki çocuklar ise Arapça’yla birlikte Türkçe de öğreniyor.
 

Suriyelilerden hem teşekkür hem özür


Ramazan Bayramı''nda ülkelerinden uzakta olan Suriyeliler, bayramı kendilerine kucak açan Reyhanlı halkıyla kutladı.
 

Ergin: “Gelin bu işi 10 ağustosta halledelim”


Adalet eski Bakanı Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili partililere yönelik konuşmasında, Başbakan R.Tayyip Erdoğan''ı 10 Ağustos''ta Çankaya Köşkü''ne çıkarmalarını istedi.
 

Akıllı telefona talep artıyor


Ramazan ayı boyunca en çok talep gören ve satılan ürün akıllı telefonlar oldu.
 

Coşkun: “Teşvikler bilinmeyenli denkleme dönüştü”


Dörtyol Turunçgil Üreticileri Birliği Basın Sözcüsü Mevlüt Coşkun, Narenciyenin verilen teşvikler Çok bilinmeyenli bir denkleme dönüştüğünü belirtti.
 

Yavuz,Vatandaşımıza her zaman yardımcı olacağız”


İtfaiyenin üstüne çıkıp ayağı sıkışan itfaiyeciye yardım etti
 

Ağustosta askere gideceklere dikkat


Milli Savunma Bakanlığı Genel Sekreterliği, 10 Ağustos 2014 tarihinde yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçiminde sevke tabi yükümlülerin oy kullanabilmelerini sağlamak maksadıyla sevk tarihlerinde değişiklik yapıldığını bildirdi.
 

Yetişen,Meslektaşlarımıza yapılan saldırıyı şiddetle kınıyoruz


Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Belen İlçesi Kıcı civarında bir kamyonda çıkan yangını görüntülemeye çalışan AA muhabiri Burak Milli ve Sabah Gazetesi İskenderun muhabiri Veysel Cıncık’a yapılan Saldırıyı Hatay Gazeteciler Cemiyeti olarak şiddetle kınıyoruz açıklamasında bulundu.
 

Güder,Yeni projelerle üniversitemizi geliştiriyoruz


Mustafa Kemal Üniversitesi Mehmet Alkan Camii Yaptırma Koruma ve Yaşatma Derneği Ramazan ayı vesilesiyle iftar yemeği düzenledi.
 

Akademi Hastanesi şampiyon oldu


Erhan Aksay futbol turnuvasında final maçı Akademi Hastanesi ile Güneyler Öğretmenler Derneği takımları arasında oynandı. Maçın normal süresi 1-1 tamamlanırken şampiyon penaltı atışları sonrası belli oldu.
 

Yaman,Basın, çağdaş toplumun temel taşıdır


Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman basın haftası münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.
 

Başkan Savaş, satranç şampiyonlarına ödüllerini takdim etti


Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş Hatay’ın anavatana katılışının 75. yılı münasebetiyle Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen sünnet ve satranç törenlerine katıldı.
 

Savaş,Kadir gecesi,yüreğimizin ibadetle çarptığı gecedir


Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, İslam aleminin, bin aydan hayırlı olan mübarek ''Kadir Gecesi” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
 

Akevler Mahallesinin su sorunu büyük ölçüde giderildi


Hatay Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), Antakya’ya bağlı Akevler Mahallesinin içme suyu sıkıntısının büyük ölçüde giderildiğini bildirdi.