YAZARLAR

ALTERNATİF YOK DİYENLERE İŞTE ALTERNATİF


Milli İttifak Hatay’da aday tanıtım şöleni düzenledi
 

Suç örgütlerini Hatayda çökerten polisler yargılanıyor


PVSK ek 7. Maddesi kapsamında mahkeme kararı ve izniyle önleyici dinleme yaparak Hatay'da birçok çete, suç örgütü, menfaat şebekesi, hırsız, terör örgütü ve şer odaklarını bitiren polislerin yargılanmasına dün başlandı.
 

HBB'nin ev sahipliğinde düzenlenen TKB toplantısı sona erdi


Başkan Savaş: Kültürel mirasımıza ve tarihi dokumuza dikkat çektik
 

Öğrenciler Dünyada barışın önemini yazılarıyla anlatacak


Özel Antakya Akademi Hastanesi tarafından geleneksel hale getirilen kompozisyon yarışması bu yıl ‘’ Dünya’da Barış ’’teması ile düzenleniyor. Yarışmaya; 5. 6. 7. 8. Sınıf ortaokul öğrencileri katılabilmektedir.
 

Defne Belediyesinde bahar tadında şölen


Defne Belediyesi, 19 Nisan’da düzenlediği ‘Bahar Şenliği’ ile binlerce insanı Dostluk Parkı’nda ağırladı.
 

Büyükşehir, anadolu ezgilerini sahneye taşıyor


Sosyal belediyecilik anlayışını başarıyla uygulayan Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), Türk Halk Müziği Korosu Konseri ile Hataylılara müzik ziyafeti sunacak.
 

Antakya İlkokulunda Bahar Şenliği etkinlikleri


Antakya İlkokulu’nda, Okul Aile Birliği, Okul İdaresi ve Öğretmenleri tarafından ‘Bahar Şenliği’ kapsamında çeşitli etkinlikler düzenlendi. Bahar şenlikleri kapsamında Kermes açıldı ve okulda Kızılay’a Kan Bağışı Kampanyası düzenlendi.
 

Samandağ’da çocuklarda ölüm kavramı anlatıldı


Samandağ belediyesi kadın danışma merkezi haftalık olarak Bilinçli Ebeveyn projesi kapsamında devam eden “Çocuklarda Ölüm Kavramı” konulu seminer Belediye eski Nikah salonunda gerçekleştirildi.
 

Başkan Nehir: Çukurlu çamurlu cadde kalmayacak


Samandağ Belediyesi, Yeni Mahalle Nazım Hikmet Ran Caddesi yeniden düzenlenerek asfaltlandı.
 

Antakya Belediyesinden sosyal belediyecilikte anlamlı hizmet


Başkan Kimyeci: 65 yaş üstü büyüklerimize ‘evde temizlik ve bakım hizmeti’ veriyoruz
 

Antakya belediyesi’nden işçi personele ikramiye müjdesi


Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin talimatları doğrultusunda belediye işçi personeline 30 yevmiye tutarındaki toplu iş sözleşmesinden kaynaklı 2015 yılının 1. dilimi olan ikramiyeleri dağıtıldı.
 

HATSU personeline yangın eğitimi verildi


Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) İtfaiye Daire Başkanlığı, HATSU personeline olası bir yangın durumunda yapılması gerekenler konusunda eğitim verdi.
 

Yeni kermes alanları yapılacak


İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Hayırlar Yaptırma ve Koruma Derneği tarafından düzenlenen Hayırlar Çarşısı etkinliğine katıldı.
 

Dörtyol Belediyesi sporda da yükseliyor


Dörtyol Belediye Spor Kulübü Güreşçisi Alper Küçük, Sivas’ta düzenlenen “Yıldızlar Türkiye Güreş Şampiyonası” serbest stilde Türkiye 3.sü olarak göğsümüzü kabarttı.
 

İhracatçı, krizini kendi çözdü yurtdışından 80 bin ton şeker aldı


Şekerleme sektörü ülkede stoklar tükenince şekersiz kaldı. İhracatçı firmalar krizi dünya şeker borsasından 80 bin ton şeker alarak çözdü.
 

Ceceli’den muhteşem konser


Antakya’da alışverişin merkezi olan Palladium Avm yapmış olduğu etkinlikler ile ziyaretçilerini buluşturduğu birbirinden değerli sanatçılarla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.