YAZARLAR

Başkan Toksoy söz verdi Dörtyol sahili değişiyor


Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, "30 Mart'a 30 Proje" Başlıklı sloganla çıktığı yolda, 30 projeden biri olan "Mavi Dörtyol" projesini hayata geçiriyor.
 

Hatay için ödün vermeden çalışacağım!..


CHP Hatay Milletvekili Aday Adayı Eyüp Hoca basın mensuplarıyla bir araya gelerek ilkeleri hakkında bilgi verdi.

 

Vizyonda bu hafta


Antakya Konak Sinemaları
 

Başkan Şanverdi kermes açılışına katıldı


Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, Reyhanlı Ufuk Eğitim Derneğinin öğrenciler yararına düzenlemiş olduğu kermes açılışını gerçekleştirdi.
 

Kentsel dönüşümde geri sayım başladı


İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil Mahalle Muhtarlarıyla Biraraya Geldi
 

Toplumların başarısı iyi yetişmiş insan gücüyle ölçülür


Hatay Valisi Ercan Topaca Kütüphanesi Haftasının başlaması nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
 

Kaymakam Tortop ilçe tarım müdürlüğünü denetledi


Antakya Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Halil Tuncay Yarar’dan, yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Antakya Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nde çalışan personelleri de odalarında ziyaret ederek çalışmaların daha verimli ve hızlı yapılabilmesi konusunda karşılıklı görüş alıverişinde bulundu.
 

Altınözü Belediyesi 48 mahalledeki yolları parke taşına kavuşturuyor


Altınözü Belediyesi tarafından Mahallelerde başlatılan parke taşı döşeme çalışması hummalı bir şekilde başladı. Yapılan çalışmaları yerinde denetleyen Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, 48 Mahallenin parke taşı ile döşeneceğini söyledi. İlçenin yol mağduriyetlerinin dayanılır gibi olmadığını ifade eden Sarı, bu çileye son vermek için harekete geçtiklerini söyledi.
 

Kırıkhan’da ortak proje çalışmaları başladı


Proje çalışmalarında ortak hareket etmek amacıyla Hatay Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe Daire Başkanı Mehmet Dönmez, Hatay Büyükşehir Belediyesi Kırıkhan Koordinatörü Orhun Kılıçoğlu ile birlikte Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz‘u makamında ziyaret ettiler.
 

Kaymakam Altınışık okul denetimlerine devam ediyor


Yayladağı Kaymakamı Alpaslan Altınışık Kız Meslek Lisesinde incelemelerde bulundu.
 

Başkan Yaman’ın eğitime desteği sürüyor


Defne’de eğitim veren okullardaki eksiklikleri tespit etmek ve gereken desteği vermek amacıyla okul gezilerini sürdüren Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, bu örnek davranışıyla eğitime verdiği önemi göstermeye devam ediyor.
 

Başkan Kimyeci esnafla buluşmaya devam ediyor


Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci şehrin dört bir köşesinde hizmet veren esnafla bir araya gelerek hizmetler konusunda istişareler yapmaya devam ediyor
 

Hatay Tenis Turnuvasında Erzin il ikincisi oldu


Erzin Gençlik Spor İlçe Müdürü İdris Kamalak, Mehmet Akif Ortaokulu Beden Eğitim Öğretmeni Pakize Demirkıran, Antrenör Mahmut Samat ve Öğrenciler Kağan Bozkurt, Arda Esen ve Mücahit Samat, Erzin Belediye Başkanı Kasım Şimşek’i makamında ziyaret ettiler.
 

Belen Belediyespor adım adım ilerliyor


Belen Belediye Spor 1 - Defne 2013 Spor 0
 

Umre kafilesi kutsal topraklara uğurlandı


Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından organize edilen Ekonomik tip 24 günlük Umre kafilesi Hatay Müftülük binası önünde Hatay Müftüsü Hamdi Kavillioğlu, Görevliler, Umre Yolcuları ve yakınlarından oluşan kalabalık bir topluluğun katıldığı mütevazı bir programla uğurlandı.
 

Selama ve gülmeye ihtiyacımız var


Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Tüm Sanayici İş Adamları Derneği'nin (TÜMSİAD) düzenlediği “Bir Selam Bir Tebessüm’’ adlı konferans programına katıldı.