YAZARLAR

ATSO HATAY BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE SPOR İSİMİNİ TESCİL ETTİRDİ


Hatay’ın Öncü Kuruluşu ATSO’dan önemli bir patent çalışması daha
 

7 mahallede 7 park projesini hayata geçiriyor.


Defnede oyun ve spor parklarına yenileri ekleniyor
 

Arsuz Belediyesinden ruhsatsız yapıya rekor ceza


Arsuz Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü yetkilileri, gündemi uzun süredir meşgul eden ve beş blokta ruhsatsız bir şekilde yapımı süren Diamond Concept’e Hatay’da rekor düzeyde sayılabilecek oranda para cezası kesti.
 

Ramazan ayında gıda denetimleri artırıldı


Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü Kontrolörleri Ramazan ayı boyunca Hatay'da bulunan toplu tüketim yerleri ve gıda satış noktalarına sıkı denetim uyguluyor.
 

Sağlık İmparatorluğu ve sihirli bahçe projesi


Dörtyol Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Macaristan, Romanya ve İtalya ile ortak olarak yürüttüğü “Fairy Garden and The Emperior Of Health” Sağlık İmparatorluğu ve Sihirli Bahçe projesini tamamlayarak sonuç bildirgesini bir kitapçıkla yayınladı.
 

Topal:Askeri mudahaleye karşıyız


CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal,Suriyeye müdahalenin konuşulduğu şu günlerde CHP olarak müdahaleye karşı olduklarını söyledi.T
 

DOĞAKA sizlerle birlikte 2016 yılını planlıyor…


Hatay, Kahramanmaraş ve Osmaniye illerinin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkı sağlamak amacıyla faaliyetlerini sürdüren Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı, 2016 Yılı Çalışma Programı hazırlıklarına başlamıştır.
 

Başkan Toksoy iftarını Kaplan ailesiyle birlikte yaptı


Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, Kışlalar Mahallesinde çat kapı bir aileyi ziyaret ederek onlarla birlikte iftar yemeğini yedi.
 

SON GÜN YARIN


Prim Alacakları süresi uzatıldı
 

LÜTFÜ SAVAŞTAN HASSAYA KENT MEYDANI SÖZÜ


Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü SAVAŞ, Hassa’ya Kent Meydanı sözü verdi.
 

SAMANDAĞ BELEDİYE TEMMUZ AYI OLAĞAN TOPLANTISI YARIN


Samandağ belediyesinden yapılan açıklamaya göre:“2015 Temmuz ayı olağan toplantısını 03.07.2015 Cuma günü saat 10.00’da Cemal Gürsel Mahallesi Kumsal Sokaktaki Yeni Çarşıda Belediyemize ait Toplantı salonunda yapılacak.
 

Burhan Kerimoğlu istifa etti


Hatay Talasemi ve Orak Hücre Anemi Hastalıkları Derneği Başkanı Burhan Kerimoğlu, yaptığı yazılı açıklamasın da 30 Haziran 2015 tarihi itibariyle Talasemi Federasyonu Genel Başkan Yardımcılığı görevinden istifa etti.
 

Dörtyol Belediyesi Ramazan etkinlikleri devam ediyor


Dörtyol Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan 'RAMAZAN ŞENLİKLERİ' gösterimi Altınçağ Mahallemizde gerçekleşti.
 

Eğitimlerini tamamlayan personellere sertifika verildi


Dörtyol Belediyesi Hizmet içi eğitim programı çerçevesinde eğitim belgesi almaya hak kazanan belediye personellerine belgelerini dağıttı.
 

Kimyeci; Bitiren Mahallemize 420 M2 Park Ve Yeşil Alan Kazandırıyoruz


Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, hizmet denetimleri programı kapsamında Bitiren Mahallesi’nde yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

 

Zafer Kutlu:Ekonomik karamsarlığa gerek yok


Yeminli Mali Müşavir Zafer Kutlu, koalisyon hükümetlerinin görev yapacağı bir sürece girilecek olan Türkiye’nin barışa en yakın noktada bulunduğunu belirterek, ekonomide de karamsarlığa gerek olmadığına dikkat çekti.