975x100 Reklam Alanı

YAZARLAR

Hatay Müftüsü Kavillioğlu’ndan Altınözü Müftüsü Atilla’ya ziyaret


İl Müftümüz Hamdi Kavillioğlu Altınözü Müftülüğü ziyarette bulundu.
 

Belen Kaymakamı Aydın gençlerle piknikte bir araya geldi


Cumhuriyet Bayramı’nın 91.Yılı Kutlama programı akabinde, genç esnaflarından Ekrem Doğan’ın organizesinde gençlerle Atik yaylasındaki piknik gerçekleştirildi.
 

Hatay büyükşehir belediyesi yeni futbol sahası açıyor


Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) tarafından Defne ilçesinde bulunan Sümerler Mahallesi'ne yaptırılan sentetik çim sahası bugün saat 18:00'de açılıyor.
 

İskenderun’da sarı toz alarmı…


Hatay’ın İskenderun ilçesinde bir avukatın ofisine zarfta gönderilen sarı toz paniğe neden olurken, ilçeye AFAD ekipleri sevk edildi.
 

ANTAKYA’DA MEŞALELİ CUMHURİYET YÜRÜYÜŞÜ


Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin Atatürkçü Düşünce Derneği ile birlikte Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları kapsamında organize ettiği “Cumhuriyet Yürüyüşü ve Fener Alayı” halkın yoğun katılımıyla coşku içerisinde geçti.
 

Aslanyürekli Muaythaı Sporcuları Ödülleri Topladı


24-26 ekim tarihleri arasında mersin il temsilcisi Sabahattin Erel tarafından düzenlenen muay thaı iller arası Cumhuriyet kupasına Hatay ilini temsilen Aslanyurek spor kulübü katıldı.
 

Hassa ,Başkentte Hatay Günlerine Hazırlanıyor


Başkentte Hatay Günleri için kaymakamlıkta hazırlık çalışmaları yapıldı.
 

Kızılaydan 150 aileye giyim yardımı…


Türk Kızılay Antakya Şubesi suriyeli ihtiyaç sahibi 150 aileye giyim yardımında bulundu.
 

ADD’DEN Cumhuriyet Balosu…


Atatürkçü Düşünce Derneği Hatay Şubesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 91. Yıldönümü kutlamaları çerçevesinde düzenlediği Cumhuriyet Balosu’nda Cumhuriyetin kazanımlarına vurgu yapıldı.
 

Selim Kara, aldığı ödüllerden müze oluşturdu


Has Grubu Yönetim Kurulu başkanı Mehmet Selim Kara, 64 yıllık başarılı ticari hayatında aldığı belge ve ödülleri sergilediği müzesinin kapılarını bizler için açtı
 

Organ Bağış Haftası’nda Akademi Hastanesi’nden etkinlik…


Bölgemizin sağlık sektöründeki en büyük kuruluşlarından biri olan Özel Antakya Akademi Hastanesi, kurulduğu günden bu yana bölge insanının sağlık ihtiyaçlarını karşılamada önemli rol oynamaktadır.
 

Akıllı telefonunuzdaki 10 görünmez tehlike…


Koliform bakterisi: Arizona Üniversitesi’nde görevli mikrobiyologlar akıllı telefonların tuvalet oturaklarından daha fazla bakteri taşıdığını tespit ettiler. Genellikle insan ve hayvan dışkısında bulunan Koliform bakterisinin kişisel cep telefonlarının yüzeyinde yaygın olarak bulunduğu belirtildi
 

Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu müzik odası açıldı


Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman ile birlikte Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu Müzik Odasının açılışını yaptı.
 

Boks spor okulu açıldı


İskenderun Belediyesi Boks Spor Okulu, düzenlenen törenle açıldı.
 

Büyükşehir Hataylılara cumhuriyet coşkusunu yaşattı


Hatay Büyükşehir Belediyesi cumhuriyetimizin 91. yılı münasebetiyle düzenlemiş olduğu etkinlikler kapsamında, İskenderun ilçesinde Cahit Berkay ve Emrah Karaca konseri düzenledi.